Links

Przykład - Łódź

Tomek mieszkał w Łodzi przez 9 lat. Oto jego rekomendacje z restauracjami oraz ciekawymi miejscami poza szlakiem w Łodzi.

Rekomendacje Tomka:

Restauracja Oto Ramen

Pomimo podróży do 79 krajów na świecie, nigdy nie jadłem lepszego ramenu niż ten w Oto Ramen. Restauracja znajduje się na Off Piotrkowska. Na terenie offa jest całe mnóstwo restauracji, ale ta według mnie jest najlepsza.

Restauracja Laxmi

Restauracja indyjska, która mieści się na uliczce odchodzącej od Piotrkowskiej. Niesamowite jedzenie, w szczególności klasyczna Chicken Tikka Masala. Nie jest to typowo indyjskie danie (bo brytyjskie), ale naprawdę urywa...

Klubokawiarnia Niebostan

Bardzo ciekawy klub, do którego można przyjść ze znajomymi i się rozerwać. Miejsce ma naprawdę miły klimat, gdzie człowiek czuje się bezpieczniej niż w klubach z ludźmi o twarzach mordercy. Dobry dla hipsterów i artystów.

Spacer po Księży Młynie

Mimo tego, że jest to dość turystyczne miejsce to zachęcam do spaceru od loftów Scheiblera na Milionowej, przez famuły aż do Parku na Źródliskach.

Park Zdrowie

Park na Zdrowiu to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku dla Łodzian. Park jest gigantyczny, bo większy niż Cental Park w Nowym Jorku. Warto zabrać trochę chleba dla łabędzi i kaczek, rozłożyć się z kocem nad brzegiem stawu. W parku znajdziesz miejsce do jazdy na rowerze, rolkach, biegania po tartanie, najlepszy plac zabaw dla dzieci w mieście, klub strzelecki oraz aquapark Fala.

Park Helenów

Jeden z piękniejszych parków w mieście. Polecam w zasadzie o każdej porze roku, choć najpiękniej prezentuje się wiosną.

Ogrody Geyera

Kolejny po Manufakturze oraz Księży Młynie kompleks fabczyny z czerwonej cegły, przerobiony teraz na lokale kulturalno - gastronomiczne. Od samych Ogrodów warto się udać na spacer przez Białą fabrykę i Muzeum Włókiennictwa, przez Fuzję aż na Księży Młyn.

Po publikacji:

Zobacz dział "Partner miejsca poleca" z rekomendacjami Tomka
Boks z krótkim bio Tomka oraz linkiem do jego serwisu

Zobacz na stronie