Links

Partner miejsca

Mieszkasz za granicą i znasz swoje miejsce jak własną kieszeń? Potrafisz polecić miejsca poza szlakiem, o których wiedzą tylko lokalni mieszkańcy? A może restaurację, w której serwują rewelacyjne jedzenie? Zostań partnerem miejsca!
Partner miejsca Travelbay

Kim jest Partner miejsca?

Wyobraż sobie, że mieszkasz w Kopenhadze. Pewnego dnia Twój przyjaciel z Polski dzwoni z pytaniem:
- Wybieram się do Kopenhagi. Poleć mi dobre miejsca do zjedzenia oraz nieoczywiste atrakcje, których nie znajdę na pierwszej stronie w Google. Zarekomendujesz mi coś?
Partner miejsca, to właśnie Ty. Osoba, która mieszka w jednym z miejsc opisanych przez Travelbay (w tym przypadku Kopenhadze) i zna tę lokalizację jak nikt inny. Potrafi zarekomendować najlepsze restauracje, polecić miejsca, których próżno szukać w przewodnikach. Tak, jakby polecała je swojemu przyjacielowi.

Co zyskujesz jako Partner miejsca?

  • Każdy partner miejsca otrzymuje przestrzeń na naszej stronie, w której może zareklamować siebie oraz swój biznes. Dożywotnio.
  • Link "follow" do swojego bloga, biznesu lub social media
  • Wzmiankę na naszych social media
  • 200 tokenów Travelbay, które z biegiem czasu będą wzrastały na wartości (pracujemy nad tym)
  • Osobiste podziękowania od innych użytkowników Travelbay, w formie tekstowej lub napiwku o ile rekomendacje będą naprawdę strzałem w dziesiątkę (pracujemy nad tym)

Chcę zostać Partnerem miejsca. Co mam zrobić?

1. Znajdź miejsce, które nie ma swojego Partnera

Odwiedź stronę Travelbay i odnajdź miejsce, które znasz od podszewki.

2. Napisz do nas

Daj nam znać, że jesteś zainteresowany/a współpracą ([email protected]). Zarezerwujemy wtedy dane miejsce dla Ciebie. Jeśli skontaktował się z Tobą ktoś od nas z zespołu, po prostu odpowiedz na email tej osobie. W wiadomości napisz w wielkim skrócie, jakie miejsce chcesz opisać, ile czasu mieszkasz w tym miejscu, czym się tam zajmujesz.

3. Sprawdź obecne treści

Jeśli wybrałeś np. Amsterdam, to przeczytaj napisane przez nas treści. Może się zdarzyć, że niektóre z informacji nie są już aktualne, lub wprowadzają w błąd. Powiedz nam o tym. Postaraj się znaleźć nieaktualne lub nieprawdzie informacje. Nikt inny jak Ty, nie zna tego miejsca tak dobrze.

4. Napisz swoje rekomendacje

Najciekawsza część. Napisz swoje rekomendacje. Pamiętaj, że szukamy takich poleceń, którymi podzieliłbyś się z z przyjacielem, gdyby Cię odwiedził. Nie zna Twojego miasta, co mu polecisz? Gdzie warto iść? Gdzie warto zjeść? Na co szkoda czasu? Swoje rekomendacje możesz zapisać w dowolnym formacie tekstowym, może być w Wordzie.

5. Podeślij do nas swoje materiały.

Podeślij nam swoje rekomendacje na email. Dodatkowo dorzuć w treści emaila kilka informacji o sobie (dwa zdania) oraz załącz zdjęcie (najlepiej kwadratowe).

6. Poczekaj na publikację

Twoje materiały pojawią się na stronie w ciągu kilku dni, w dziale "Partner miejsca poleca". Twój boks z krótkim opisem Twojej osoby oraz zdjęciem będzie dostępny dożywotnio u nas na stronie.

7. Do dzieła! Kto pierwszy ten lepszy.

Dla każdego miejsca przewidujemy tylko jednego partnera. Więc jeśli mieszkasz w popularnym wśród Polaków miejscu, doradzamy pośpiech :)

Zobacz na przykładzie

Masz pytania?