Links

Zespół

Travelbay to grupa 8 podróżników z Polski, Bułgarii, Peru, Szwecji oraz Białorusi. Nie posiadamy biura. Jesteśmy w pełni zdalną firmę.

Tomasz Nowak

CEO i menadżer projektu Travelbay. Poza pasją do podróżowania, interesuje się i pracuje nad projektami web 3.0. Pracował dla Ethereum Foundation, Booking.com, Japan Rail Pass, Harvard Medical School. Pomagał przy tworzeniu treści dotyczących Portugalii, Grecji, Chorwacji, Argentyny, Kolumbii, Wenezueli. Ulubione miejsce: Sydney, Annecy, Samana na Dominikanie.

Ola Zagórska-Chabros

Miłośniczka Bałkanów, autorka bloga "Bałkany Rudej". Kiedyś miała być „panią psycholog”, a została copywriterką, freelancerką i autorką przewodników po Półwyspie Bałkańskim, które od 2016 r. publikuje razem z Wydawnictwem Pascal. Ulubione miejsce: Jezioro Ochrydzkie.

Aleksander Atanasov

Developer, który pomagał w tworzeniu kodu strony. Ekspert od baz danych, scrapperów oraz kreatywnych rozwiązań. Mieszka w Bułgarii. Ulubione miejsce: Hawaje.

Anna Kulykova

Białorusinka, która mieszka w Polsce. Pomagała w stworzeniu treści odnośnie Rosji, Białorusi, Ukrainy, Estonii, Łotwy i Litwy. Ulubione miejsce: Bajkał, Lwów, Berlin.

Agnieszka Bąk

Copywriterka, która siedzenie w laboratorium zastąpiła odkrywaniem świata. Gardzi rutyną i monotonią, a zajawkowo zajmuje się fotografią, sztukami walki i metapoznaniem. Ulubione miejsce: Haga, Azory.

Karolina Magiera

Karolina Magiera – przemierza świat z notesem w ręku, by odkrywać jego piękno i dzielić się nim z innymi. Copywriterka i dziennikarka, specjalizuje się w tekstach dla z branży turystycznej, gastronomicznej i kulturalnej. Współpracowała m.in. z grupą medialną Agora, Ringer Axel Springer oraz wydawnictwem KUKBUK. W podróży liczą się dla niej wyjątkowe przeżycia, dlatego namiętnie uprawia turystykę eventową i kulinarną. Ulubione miejsca to: Londyn, Islandia, Petra oraz Bangkok.

Katarzyna Zalewska

Gdańszczanka, która od 5 lat mieszka pod Sztokholmem. Pomagała w pisaniu tekstów związanych ze Skandynawią. Ulubione miejsce: Abisko, Lofoty, Alberta w Kanadzie.

Maria Gonzalez Ciunci

Peruwianka, która pomagała przy tworzeniu treści związanych z Peru, Argentyną, Chile oraz Hiszpanią. Obecnie mieszka w Walencji, choć planuje przeprowadzkę do Szwajcarii. Ulubione miejsce: Huascaran, Sierra Nevada oraz Austin w Teksasie.

Marek Zaborowski

Od kilku lat mieszka we Francji, na przedmieściach Lille. Pomagał w tworzeniu treści związanych z Francją, Belgią, Holandią oraz Szwajcarią. Ulubione miejsce: Alpy, Tuluza, Antwerpia.

Stan Trenev

Web 3 developer, który specjalizuje się w smart contractach oraz tokenomii. Ulubione miejsce: Majorka